Charita Zábřeh

Velkoobchod s materiálem a vybavením

I pokud si nevyberete z poměrně širokého portfolia našich vlastních služeb či výrobků, stále můžete naši sociální firmu podpořit a můžeme spolupracovat.
 
Ve spolupráci s našimi obchodními partnery Vám můžeme nabídnout komplexní dodávky materiálu a vybavení pro Vaši každodenní spotřebu v provozech kanceláře, výroben, skladů, ubytovacích, kuchyňských a dalších kapacit.
 
  • Jde o čistící, dezinfekční a úklidové prostředky, které Vám můžeme individuálně nabídnout a dodat ve spolupráci s firmami ECOLAB a FM SERVIS Trutnov. Dostupný sortiment je možné dohledat na eshopu uklidoveprostredky.cz.
  • Papírenské a kancelářské potřeby, nové i recyklované tonery jsme zase připraveni Vám dodat ve spolupráci s firmou BÜROPROFI. Můžete vybírat z jejich katalogu, o zcela individuální ceny nás ale se soupisem požadovaného kontaktujte.
  • Výpočetní, kancelářskou techniku a elektroniku Vám dodáme ve spolupráci se silným a spolehlivým partnerem, kterým je olomoucká společnost T.S. BOHEMIA. Kompletní katalog nabízeného zboží najdete v jejich elektronickém obchodě.
 
Samozřejmostí je z naší strany individuální přistup k zákazníkům, výhodné ceny a množstevní slevy, dle přání dodávka objednaného zboží až k Vám do sídla firmy. Samozřejmostí také je, že veškeré naše dodávky jsou objednatelům provedeny v režimu náhradního plnění.
 
Jsme také soutěžiteli a registrovanými dodavateli na internetových elektronických tržištích: ePoptávka.cz, TenderMarket.cz, vortalGOV, KRCiTender.
 
Pokud jste rozhodnuti nebo jen zatím uvažujete o této formě spolupráce, kontaktujte prosím jednatele společnosti Bc. Jiřího Kargera, tel.: 583 412 587, mobil: 736 509 430, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.